Вхід в особистий кабінет
Увійти
Замовити проєкт

Планувальне рішення

Перепланування квартири
Планувальне рішення - це ключ до створення ідеального простору, що відповідає вашим потребам та бажанням.
 
Завдяки ретельно розробленому планувальному рішенню, ви маєте можливість оптимально використовувати всю площу свого житла. Ми гарантуємо повне врахування ваших вимог, побажань і навіть способу життя. Ми законно збільшимо житлову площу шляхом функціональної організації простору та створимо компактні системи зберігання, гардероби, пральні або комори.
Вартість:60 грн/м2
Вхід в особистий кабінет
Увійти
Замовити послугу

Переваги планувального рішення:

Зручно!
Ми вам запропонуємо 2 максимально різних варіантів планування. Ви вибираєте варіант який вам найбільш сподобався та ми доводимо його до ідеалу. Працюємо з будь-якими приміщеннями, від дворівневих багатокімнатних квартир до маленьких студій чи навіть окремих кімнат.

Швидко!
Планувальне рішення виконується до 5 робочих днів при швидкому зворотному зв'язку. Поки будівельники будуть завозити на об'єкт свій інструмент та підготовлювати об'єкт ми виконаємо ваш проєкт. Вам не доведеться чекати  місяць чи більше на початок ремонтних робіт.

Не дорого!
За мінімальну вартість ви отримуєте ретельно сплановане планування вашої оселі. Ви отримаєте набір креслень з планами демонтажу, монтажу  та розміщенням меблів зі всіма необхідними розмірами. Для вас не буде ніяких обмежень по вибору оздоблювальних матеріалів чи моделей меблів, це дозволить вам не виходити за рамки вашого затвердженого бюджету на ремонт.

Перепланування

Етапи розробки планувального рішення:

---Етап 1---

Створення заявки та знайомство.
Ви можете замовити планувальне рішення натиснувши кнопку "замовити послугу" що знаходиться вище на сторінці, або ж зателефонувавши чи написавши нам у зручний для вас  спосіб (Telegram/Instagram/ Viber).Після чого ми до Вас зателефонуємо та  проконсультуємо по всіх питаннях та уточнимо важливу для нас інформацію. Якщо на цьому етапі вас все влаштовує, ми надсилаємо вам анкету для заповнення та реквізити на оплату.

---Етап 2---

Розробка планувальних рішень.
На основі заповненої анкети ми розробляємо та надаємо вам два максимально різних варіанти планувальних рішень. Кожен варіант розробляється з урахуванням усіх даних, наданих клієнтом, а також з врахуванням нашого професійного досвіду і знань.  На цьому етапі ми обговорюємо з вами обидва варіанти, пояснюємо переваги та недоліки по кожному варіанту.

---Етап 3---

Доведення до ідеалу.
Вибране вами планування на попередньому етапі відправляється на доопрацювання  зі всіма вашими побажаннями та правками. Цей етап повторяється до тих пір поки планувальне рішення на 100 % не буде вас задовольняти.

---Етап 4---

Створення креслень та здача проєкту.
Коли ми створили та затвердили планувальне рішення, ми розробляємо альбом зі всіма необхідними кресленнями. Та по закінченню надсилаємо вам у форматі PDF. 

Вітаємо, можете починати ремонт)

 

Етапи послуги планувальне рішення

 

⬇️Зразок проєкту ⬇️

Зразок проєкту Планувальне рішення
Зразок проєкту Планувальне рішення