Вхід в особистий кабінет
Увійти

Всі питання

Що дає проєкт?

Індивідуальність:

Ми дбаємо про те, щоб кожен проєкт відповідав унікальним потребам та побажанням кожного клієнта. Ми враховуємо ваші звички, плани на майбутнє та інші індивідуальні фактори, щоб створити проєкт, який буде ідеально підходити саме вам.

Ефективне використання площі:

Ми розуміємо, що площа об'єкта є обмеженою, а побажання клієнта - ні, тому ми підходимо до питання перепланування об'єкта з відповідальністю та намагаємося максимально ефективно використовувати кожен метр квадратний вашої майбутньої оселі.

Захист від накруток зі сторони виконавця:

Наші проєкти містять чіткий обсяг робіт, який необхідно буде виконати на об'єкті, що дає вам можливість надати проєкт виконавцю та затвердити вартість робіт, щоб уникнути несподіваних переплат. Крім того, ви можете порівняти ціни з кількома будівельними компаніями та вибрати оптимальний варіант.

Повне уявлення майбутніх робіт:

Наші проєкти містять різноманітні сторінки з кресленнями та ілюстраціями різних вузлів, рекомендаціями та застереженнями, що дає вам прозоре уявлення про майбутні будівельні роботи.

Візуалізація інтер'єру:

Наші проєкти містять візуалізації які допоможуть вам зрозуміти як буде виглядати ваша оселя з завершенням ремонтних робіт.

Зручний підбір меблів:

Ми надаємо список необхідних меблів для кожного приміщення з основними розмірами та рекомендаціями,щоб ви з легкістю самостійно змогли підібрати меблі які вам потрібні, відповідно до вказаних розмірів. Якщо у проєкті передбачені меблі під замовлення, наприклад, кухня або гардероб, то вам будуть надані всі необхідні креслення з розмірами. 

Як можна ознайомитись зі змістом проєктів, та чим вони між собою відрізняються?

Щоб ознайомитись зі змістом проєкту та порівняти різні тарифи, просто натисніть кнопку "Переглянути приклад" на тарифі, що вас зацікавив . Це відкриє сторінку з детальним описом тарифів, де ви зможете ознайомитись з кожною сторінкою проєкту та прочитати їх опис. Не забудьте звернути увагу на таблицю порівняння тарифів на цій же сторінці, вона допоможе швидко зрозуміти, які сторінки та послуги включені в кожен тариф та їх відмінності.

 

Яка вартість і терміни?

Тип проєкту: Базовий

Вартість за м2: 150 грн

Терміни виконання: до 20 днів

 

Тип проєкту: Стандарт

 Вартість за м2: 450грн

 Терміни виконання: до 35 днів

 

Тип проєкту: Преміум

Вартість за м2: ---- грн

Терміни виконання: ---- днів

Чи можна замовити проєкт на окреме приміщення?

Так!

Наші досвідчені фахівці зможуть розробити ідеальний дизайн і планування будь-якого приміщення, враховуючи всі ваші бажання та потреби. Ми запропонуємо оптимальні рішення щодо вибору матеріалів, меблів, освітлення та інших елементів дизайну, щоб забезпечити максимальний комфорт та естетичність вашого приміщення. Незалежно від масштабу проєкту, ми завжди готові надати професійні консультації та виконати роботу на найвищому рівні якості.

 

Навіщо мені реєструватись на сайті?

При реєстрації на нашому сайті ви створюєте особистий кабінет, де відображатимуться ваші заявки на проєкти чи послуги, а також ваші контактні дані. У цьому особистому кабінеті ви можете заповнити анкету щодо вашого замовлення. Наша інноваційна система онлайн-опитувань забезпечить вам максимальний комфорт. Заповнюйте анкету з будь-якого пристрою та у будь-який час. Функція автозбереження збереже незавершену анкету, щоб ви могли легко продовжити заповнення пізніше. Крім того, у вашому особистому кабінеті ви завжди можете перевірити поточний статус вашого проєкту.

У вас є запитання?