Вхід в особистий кабінет
Увійти
Замовити проєкт

Плитка на підлогу: плюси і мінуси

43 оцінок
10.01.2024

При облаштуванні підлоги в будинку або квартирі важливо розглянути всі можливі варіанти покриття. Плитка - один із таких варіантів, який має свої плюси і мінуси. Цей матеріал став популярним завдяки своїй надійності і непримхливості. Але чи він відповідає вашим потребам і очікуванням? Давайте розглянемо основні плюси і мінуси плитки на підлозі.

Картинка 2"

Переваги плитки на підлозі

Довговічність і міцність: Плитка виготовлена з високоякісних матеріалів, таких як кераміка, порцелян, або натуральний камінь, що робить її надзвичайно міцною та довговічною. Вона може протриматися десятиліттями без значного зносу.

Вологостійкість: Плитка не вбирає в себе вологу, що робить її ідеальною для використання кімнатах з високою вологістю, таких як ванна кімната, кухня, пральня. 

Легкий догляд: Плитка легко миється та очищується від бруду та пилу. Вам не потрібно використовувати спеціальні засоби для чищення, щоб зберігати її в ідеальному стані.

Ціна: Зараз на ринку представлена велика кількість різних моделей/колекцій плитки від різних виробників зі всього світу. Знайти плитку яка підійде по фінансовим можливостям не доставить  складнощів.

Сумісна з теплою підлогою: Плитка є відмінним провідником тепла, що робить її ідеальним варіантом для системи теплого підлогового опалення. Вона дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всій підлозі і створює комфортну атмосферу в приміщенні.

Плитка з теплою підлогою

Мінуси плитки на підлозі:

Холодна на дотик: Плитка – холодний матеріал, особливо взимку. Це може бути некомфортним для босих ніг і вимагати встановлення системи підігріву підлоги.

Складність монтажу: Монтаж плитки – це складний і трудомісткий процес, який вимагає досвіду та точності. При неправильному монтажі можуть виникнути проблеми з тріщинами та відшаруванням плитки.

Слизькість: Мокра плитка може бути дуже слизькою і небезпечною, особливо для дітей і людей похилого віку. Для зменшення цього ризику рекомендується використовувати плитку з матовою поверхнею, або користуватись килимками.

Ризик сколів і тріщин: Плитка може бути досить крихкою, і вона піддається сколам та тріщинам, особливо якщо на неї падають важкі предмети.

Тріснувша плитка

Висновок:

Плитка для підлоги - це популярний матеріал, який має свої переваги і недоліки. Ваш вибір повинен враховувати специфіку приміщення, власні потреби і стиль дизайну. Якщо ви берете до уваги всі ці фактори і правильно обираєте плитку, вона може служити вам надійно і довго, надаючи підлозі красу та функціональність.